Громадська організація «РІВНЕ РАЗОМ» підтримає міжнародні змагання зі спідвею “Меморіал Ігоря Марка”

ГО «РІВНЕ РАЗОМ» – постійно приділяє  увагу розвитку спорту у Рівному. Спідвей – завжди був і лишається в пріоритеті.

Так, 26 вересня Рівненський мототрек прийматиме міжнародні змагання “Меморіал Ігоря Марка”. На гаревій доріжці зустрінуться гонщики з Польщі, Данії, Латвії, Австралії та України.

«РІВНЕ РАЗОМ», вже традиційно, серед титульних спонсорів змагань.

«Радію, що наше місто зберігає традиції спідвею, примножує їх, змагаючись з найкращими європейськими спортсменами!А ще – що коло наших корисних справ, як і коло наших партнерів, стає дедалі ширшим», – розповів очільник «РІВНЕ РАЗОМ», секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН.

     За повідомленням керівника “Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею” Сергія ГОЛОВНІ, 26 вересня у неділю, о  15.00 розпочнуться змагання.

      Склад гонщиків, просто вражає – до Якуба Ямруга, який вже підписав контракт на виступи у змаганнях долучився ще один польський майстер спідвею, який полюбився рівненським фанам цього року. Це Томаш ОРВАТ. Вихованець спідвею міста Бидгощ. Від початку кар’єри захищав кольори Polonia Bydgoszcz. Стартував на позиції юніора. З 2021 року підписав контракт у 2-й Польській Лізі з клубом Kolejarz Opole на позицію U24. Стартував у Рівному у 2018, 2019 та 2021 роках. Найкращий результат ІІ місце в міжнародному турнірі з нагоди Дня Молоді 26 червня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *