ГРОМАДА СЕЛИЩА РОГАНЬ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ ВІД ГО “РІВНЕ РАЗОМ”

Віктор Шакирзян разом з командою волонтерів продовжують підтримувати територіальні громади, мешканці яких постраждали від ракетних ударів та мародерства рашистів. Нещодавно, на прохання Роганської селищної ради Харківської області було сформовано та доставлено вантаж з Рівного.

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу на прохання громад й забезпечуємо їх жителів речами першої необхідності»,- прокоментував секретар Рівнеради та Почесний Президент ГО «Рівне Разом» Віктор ШАКИРЗЯН. Вантаж уже доставлений до місця призначення. Адміністрація Роганської селищної ради офіційно подякувала Віктору ШАКИРЗЯНУ та команді ГО « Рівне Разом» за надану допомогу.

Шановний Віктор Шакирзян, ГО «Рівне разом» й всі мешканці Рівненська міська рада, від себе особисто та всіх жителів Роганської селищної громади Харківської області хочу подякувати Вам та всім причетним за надану гуманітарну допомогу. Окремо дякуємо Олександру Грідіну за швидку доставку продуктів до нашої громади. Ваша підтримка надійшла до нашої громади в самий потрібний момент, одразу після того, як наші населені пункти постраждали та почали оживати після жорстокої російської військової агресії. Надані продукти харчування та речі першої необхідності стали суттєвою підтримкою для наших людей, які залишились проживати на території громади. Від всієї громади низький Вам уклін та побажання швидкої Перемоги, міцного здоров’я та миру!»,- йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційній сторінці Роганської селищноі ради у мережі Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *