ГО «РІВНЕ РАЗОМ» виготовлятиме спільний телепроект про рівненських героїв

         «НАШІ» . Спільний телепроект «ITV MEDIA GROUP», ГО «РІВНЕ РАЗОМ»,  спільно з  «БУДИНКОМ ВЕТЕРАНІВ» РМР презентували 29 серпня  для усіх присутніх представники громадської організації «РІВНЕ РАЗОМ» у приміщенні «Будинку Ветеранів».

Як розповів співкоординатор телепроекту Андрій СМУСЬ, ідея створення  коротких відеоісторій  про рівненських героїв, котрі воювали на Сході України виникла після презентації фільму «Окремий взвод», який було створено за підтримки Віктора ШАКИРЗЯНА та команди «РІВНЕ РАЗОМ». Дана робота була виготовлена на прохання ветеранів батальйону ім. генерала Кульчицького, в пам’ять про своїх загиблих побратимів.

Як з’ясувалось згодом, телеканал «ITV MEDIA GROUP» вже виготовляє подібні програми і після перемовин з дирекцією телеканалу та головною редакторкою Валентиною ІЛЛІНОЮ було прийнято рішення створити спільний телепроект, з урахуванням побажань Будинку Ветеранів. Адже саме даний заклад покликаний берегти та примножувати пам’ять про наших воїнів – живих та полеглих.

Найближим часом світ побачить коротка розповідь про бійця «ПРАВОГО СЕКТОРА» Олега ТАРАСЮКА. Над сценарієм програми вже працює Вадентина ІЛЛІНА та творча група телеканалу. Саме 29 – го серпня в День пам’яті загиблих за державний суверенітет України воїнів, в Будинку Ветеранів було презентовано короткий тизер програми.

   Директорка Будинку Ветеранів Вікторія ШИНКАРЕНКО повідомила, що  відеороботи вони будуть презентувати на уроках патріотичного виховання для школярів, які планують проводити у Будинку Ветеранів.    

    Окрім того, вони готові всіляко сприяти у наданні необхідної інформації та даних про бійців для написання подальших сценаріїв.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *