ВІТАЄМО ТРЕНЕРА, ПРЕДСТАВНИКА КОМАНДИ “РІВНЕ РАЗОМ” РОМАНА КРОЛЯ З ВИСОКОИМИ НАГОРОДАМИ НА КУБКУ ЄВРОПИ З КІКБОКСИНГУ!

Вихованці Чемпіона світу з кікбоксингу, відомого тренера та наставника з Рівного Романа КРОЛЯ здобули високі нагороди під час виступу на Кубку Європи з кікбоксингу “WAKO – 2022”. Змагання пройшли у місті КАРЛОВАЦ (Хорватія) 11-13 лютого.

Будучи активним представником “РІВНЕ РАЗОМ”, Роман спільно з очільником команди Віктором ШАКИРЗЯНОМ постійно докладають зусиль задля розвитку кікбоксингу у Рівному та популяризації здорового способу життя серед молоді. І результат не змусив на себе довго чекати!

За підсумками проведених поєдинків на Кубок Європи з кікбоксингу WAKO у Хорватії рівняни, котрі увійшли до складу Національної збірної здобули три золоті нагороди та пояс Кубку Європи – у Аліни Мартинюк в «К-1».

Відзначились в ринзі дебютанти міжнародних змагань Ілля Алексеюк та Микола Ференчук – вихованці Романа Кроля та Івана Хащівського. Вони представляють спортивні осередки Рівного – ДЮСШ 5 та БК «Ліга Чемпіонів FCLC». На татамі три поєдинки провів срібний призер змагань Михайло Івтушок (ДЮСШ 5 та «Ліга Чемпіонів FCLC»)!

Хочу подякувати Віктору ШАКИРЗЯНУ за підтримку!»,- зазначила Аліна МАРТИНЮК!

Громадська організація «РІВНЕ РАЗОМ» – одна із тих спільнот, яка особисто для мене впродовж багатьох років показує, що рівняни справді можуть бути РАЗОМ! Тому що сучасний спорт потребує не лише правильного підходу у тренуванні, а й просто елементарно виїзджати на сучасні міжнародні змагання! Це непросто для сучасних атлетів і сучасного спорту України! От Віктор Володимирович нам і допомагає вирішувати ці питання! Це наша спільна нагорода РАЗОМ із ГО «РІВНЕ РАЗОМ», розповів тренер Роман КРОЛЬ!

Загалом, участь у змаганнях взяли представники з 39-ти країн! Давайте РАЗОМ гідно зустрінемо повернення чемпіонів на Батьківщину!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *