ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «РІВНЕ РАЗОМ» ПОПОВНИВСЯ ХАРЧУВАННЯМ ДЛЯ ДІТОК ПЕРШОГО РОКУ ЖИТТЯ

Попри незрозумілий медійний інтерес до роботи Волонтерського центру «Рівне Разом» досі невідомими  особами, які, ймовірно, готують провокацію  з метою дискредитувати діяльність волонтерів, робота тут продовжується.

15 серпня центр «Рівне Разом» поповнився дитячим харчуванням для діток першого року життя. Окрім того, як вдалося з’ясувати, і надалі тут триває підтримка соціально вразливих категорій громадян. А саме:

– Люди похилого віку у центрі зможуть отримати ліки (ібупрофен).

– Внутрішньо переміщених осіб  старше шестидесяти років,  мам, які виховують діток з особливими потребами тут і надалі зможуть підтримати продуктовими пакетами.

Також, відтепер і  багатодітні мами та мами, які потребують суміші та дитяче пюре  діткам першого року життя зможуть скористатись послугами Волонтерського центру.

Телефон для довідок та  попереднього запису: 068 729 5556.

Волонтерський центр працює з понеділка по п’ятницю, з 10:00 – 16:00.

    Нагадаємо: В понеділок 15 серпня о 09:30 у Рівному поблизу входу до Волонтерського центру «Рівне Разом» (вул. Соборна, 13) були помічені невідомі особи, які проводили зйомку. На відео видно як група осіб у синіх жилетах спілкується з кимось біля входу. Цю особу можливо видадуть за працівницю центру. Поруч стоїть декілька осіб, які фільмують розмову. Один із них, очевидно режисер, керує знімальним процесом. Волонтерський центр «Рівне Разом» офіційно повідомляє!Попередньо до них ніхто не звертався з проханням про відеозйомку. Тим більше дивним є те, що зйомка проводилась у позаробочий час!Виходячи з вище викладеного, волонтери припускають можливу інформаційну провокацію з метою дискредитувати роботу команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *