ВОЛОНТЕРИ З РІВНОГО ПЕРЕДАЛИ ЧЕРГОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

3 серпня, Volkswagen T4 бійцям 115-ої окремої механізованої бригади передали волонтери громадської приймальні ГО «Рівне Разом». Придбали авто за власний кошт.

« Цей автомобіль попрямує на фронт. Напередодні, ми його переобладнали на потреби військових, забезпечили пальним, провели технічний огляд та підготували авто до належного стану. Ми допомагатимемо нашим захисникам і надалі. Нині, займаємось пошуком ще одного автомобіля, який невдовзі відправимо на лінію фронту», – наголосив почесний президент громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Це героїчне військове об’єднання брало участь у боях на Луганщині. Тож, значна частина транспортних засобів цієї бригади зазнала пошкоджень. «Ворог використовує усі засоби для ураження, через що машини потрапляють під обстріли та ламаються. Такі автомобілі необхідні. Їх легко відремонтувати, навіть, в польових умовах. Тому і потреба в них значна», – зауважив заступник командира механізованої бригади ЗСУ Олександр Василенко.

Найбільша перевага автомобіля у тому, що він повнопривідний. Це дозволить військовим виконувати складні бойові задачі. На ньому будуть перевозити особовий склад, боєприпаси та провізію. Віктор Шакирзян додав, перед відправкою на передову, бус завантажать медичними засобами, продуктами та іншими необхідними для військових речами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *