Виставка-аукціон «Мистецтво, що рятує». Як це було. День перший.

24 листопада у Рівному, в художній галереї Євро-Арт відкрили благодійну виставку на якій  представили більше півсотні картин, створених ветеранами АТО/ООС та рідними загиблих.  У рамках цієї виставки – «Мистецтво, що рятує», організатори заходу Віктор ШАКИРЗЯН та ГО «РІВНЕ РАЗОМ» провели благодійний аукціон, зібравши кошти на лікування двох родин загиблих на війні рівнян. Заради доброї справи на захід завітали рівненські депутати, бізнесмени та небайдужі мешканці. Вони «боролись» за полотна Гаяне Атаян, Олександра Бобришкева, Наталії Герасименко, Ольги Теренчук, Вікторії Шинкаренко, Анни Вітрук, рідних рівненських військових, ветеранів АТО/ООС та ін. 

Голова ГО «РІВНЕ РАЗОМ» Світлана МАРЧУК придбала картину авторства Вікторії ШИНКАРЕНКО «Настрій». Пані Світлана зізналась, що з глибокою повагою ставиться до того, що робить очільниця «Будинку ветеранів» Вікторія ШИНКАРЕНКО для наших воїнів та їхніх родин і просто хотіла підтримати свою подругу у такий спосіб.

« Я ще з моменту оголошення початку аукціону запам’ятала цю роботу. Навіть не знаю чому, але вона мені сподобалась. Плюс не останнє зіграло і те, що   дана робота належить саме Вікторії, яка доклала чимало зусиль, аби цей аукціон відбувся. Думаю що цій роботі, придбаній на такому благодійному аукціоні місце у одному з будинків сімейного типу. Хочеться, аби ця картина ще комусь дарувала гарний настрій», –  розповіла Світлана МАРЧУК.  

Депутатка від фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Катерина МАРЧУК, зі свого боку схилила свою симпатію в бік полотна «Бузок», авторства Христини Шинкар. Відтепер, ця картина прикрашає громадську приймальню «РІВНЕ РАЗОМ».

Ініціатором виставки та благодійного аукціону «Мистецтво, що рятує» став Віктор ШАКИРЗЯН. Він розповів, що така ідея з’явилась після спілкування із рідними загиблих військових. 

«Був такий випадок після Покрови: ми поїхали в Будинок ветеранів, вивчали питання, як нам допомогти рідним загиблих. Із матерями зустрілись, говорили про те, як вони проживають щодень, що роблять, які є проблеми. Оскільки вони залишились без опори – своїх синів, сьогодні вони лишились сам на сам, тому хочеться їм допомогти і показати, що вони важливі. Ми взялись допомогти вирішити їх проблеми. У Будинку ветеранів я побачив багато картин, котрі вони створили і з’явилась ідея: продати ці полотна, щоби отримати кошти для рідних загиблих», – розповів Віктор Шакирзян. 

Загалом 10 картин продали за рекордних 100 тисяч гривень. Ці кошти отримають дві сім’ї загиблих героїв АТО.  Художня галерея «Євро Арт» безкоштовно надала приміщення для цієї виставки на три тижні. Тож впродовж цього часу, до 19 грудня, кожен охочий може придбати картину із експозиції і долучитись до допомоги рідним загиблих.

За матеріалами видання  «Рівне медіа».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *