БЕЗ СИГНАЛІВ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ТА З КОРИСТЮ ДЛЯ ЗСУ. ЯК У РІВНОМУ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК – ФЕСТИВАЛЬ

311 тисяч 602  гривні зібрали рівняни разом  з волонтерами під час благодійного ярмарку-фестивалю «Від сердечок до сердець», який пройшов цієї неділі у Рівному.

      Організаторами благодійного ярмарку, вже традиційно, виступили громадська організація «Рівне Разом» та благодійний фонд «ДАР». Втім, родзинкою цього проекту стала участь у ньому вихованців студії сучасного танцю та вокалу Шоу балету «Dance Way» під керівництвом Анни Безкоровайної. Саме вони підготували для рівнян видовищні музичні та танцювальні номери. Об’єднавши разом зусилля, усі учасники свята стали свідками яскравого шоу на сцені та великої кількості нових торгових та розважальних зон, які розташувались взвдовж усієї Алеї Чайки.

  «Завжди намагаємося розуміти потреби ЗСУ. І саме антидронові рушниці є  тією необхідною потребою для наших захисників  і на них ми збираємо кошти. Мені дуже приємно, що саме сьогодні напередодні Дня Незалежності вдалося масштабувати наші акції та ярмарки. І я думаю, що всі разом ми досягнемо нашої мети», – розповіла голова громадської організації «Рівне Разом» Світлана Марчук.

Не приховував свого захоплення від побаченого секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. Розмах саме цього ярмарку – фестивалю його неабияк вразив.

     «Не втомлююсь повторювати, що живу в найкращому місті України поруч з десятками тисяч мужніх, чесних, відданих своїй країні людей з великим серцем! Рівняни, ви справді неймовірні! Дякую і пишаюсь усіма вами! Особлива подяка рівненським підприємцям, які долучились до ярмарку, запропонувавши власну продукцію!».

      Волонтерка та депутатка Рівнеради Катерина Марчук, в організації подібних акцій постійно розраховує на рівнян, котрі підтримують наших воїнів ледь не щодня. І вони ніколи не підводили.

«До зібраних сьогодні 311 602 гривень, наша наймолодша патріотка Іринка Васильєва додала ще 12 тисяч 200 гривень  для бригади побратимів свого татка. Ще 30 тисяч 711 гривень передали із галереї «Євро Арт». Наші знайомі бійці-спецпризначенці самостійно зібрали ще 150 тис грн. Тому за кошти з ярмарку ми придбаємо їм антидронову рушницю!», –  підсумувала Катерина Марчук.      

Для довідки. За інформацією бійців спеціальних підрозділів ЗСУ, антидронові рушниці є незамінними на фронті,  адже здатні збивати ворожі безпілотні  літальні апарати. Таким чином не даючи ворогу бачити позиції українських військових і обстрілювати їх. Потреба у таких рушницях в ЗСУ є високою. А ефективність даного виду озброєння здатна врятувати життя сотням наших захисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *